Nieuws en aanbiedingen
Hou deze pagina in de gaten voor de beste deals van Terwolde Renault!
De nieuwe Renault Captur
De spannende Renault Captur is een "urban Cross over" een iets hogere auto, met veel leuke details en veel comfort.
Lees verder »
Guppie bereikt 500.000 km's!
Leuke ingezonden brief van een klant uit Emmen. Hun geliefde Renault 4 "Guppie"heeft onlangs een ongelooflijke mijlpaal bereikt: 500.000 km's op de teller. Lees hieronder hun verhaal.
Lees verder »
Renault All-in one
Renault geeft u de zekerheid van zorgeloos rijden. Want met onze allin-one prijzen rijdt u voor een vast maandbedrag, ínclusief onderhoud en garantie
Lees verder »
Wie kan uw Renault onderhouden?
Een Motrio onderdeel wordt door Renault bij bekende leveranciers gekocht. De keuze voor een Motrio-onderdeel hangt af van verschillende factoren, zoals de leeftijd van uw auto, het aantal kilometers dat u jaarlijks rijdt en het gebruik dat u van uw auto maakt. Soms volstaat een Motrio-onderdeel, soms is het verstandiger om voor een origineel Renault-onderdeel te kiezen. Uw Renault-dealer geeft u graag advies.
Lees verder »
Master Bestelauto Jaar 2012
De Renault Master is verkozen tot Bestelauto van het Jaar 2012, zo is afgelopen week bekendgemaakt door het onafhankelijke vakblad Automobiel Management. De vakjury van de jaarlijkse verkiezing prijst de Master om zijn gunstige kilometerkostprijs en het hoge serviceniveau van de Renault PRO+ Centers. De Master neemt de prestigieuze titel over van de Renault Trafic, die Bestelauto van het Jaar 2011 is.
Lees verder »
Twingo Diesel
Graag informeren wij u over de nieuwe Twingo diesel met slechts 94 gram. De Twingo diesel is uitgerust met de sterke 85 pk (63 kW) sterke 1.5 dCi motor, die een gecombineerd verbruik heeft van slechts 3,6 l/100km.
Lees verder »

